Що таке любов? What is love?
Автор:Борітцер Ейтан
Издательство:Чорнi вiвцi
Страниц:36
Год:2019
Обложка:твердый переплет
Размер:270х220 мм
SKU:426
ISBN:9786176141518
Наша цена:US $14.00
Пункты выдачи магазин ТРОЙКА
Отправка почтой: December 11th от US $12.00, бесплатно при заказе от US $100.00.
Точная стоимость доставки будет рассчитана при оформлении заказа.
Любов – очікувані, трепетні, тривожні, болісні та радісні, травматичні та рятівні, але, однозначно, екзистенційно та психологічно потрібні стан, явище, в яких формується та існує особистість. Це слово, яке промовляється досить часто, належить до активного словника людства, але це явище, над яким замислюються значно рідше. Ейтан Борітцер запрошує читачів у знову, як і в інших книгах серії, багатовекторний простір любові, аби поміркувати над ще одним основоположним, заданим людині онтологічно-екзистенційним феноменом.
«Що таке Любов?» («What is Love?»), - ставлячи це запитання, Ейтан Борітцер дає максимальний перелік можливих відповідей, чим підводити до усвідомлення тотальності любові, її внутрішньої заданості, як того, що організовує життя людини, зв'язуючи в собі різні напрямки, 'язки, стосунки та сфери її існування. А ще дуже важливий висновок: це феномен універсальний, який спроможний об'єднувати різних людей – незалежно від їхньої расової приналежності, віросповідання, національності, віку тощо. Саме любові привчає до толерантності, поваги до відмінностей у інших людях. І ще одне важливе твердження: любов - властивість не лише людей, вона притаманна всім, хто наповнює наш складний, але прекрасний світ.
Можна сказати, що книга Ейтана Борітцера "Що таке Любов?" є центральною книгою серії, адже саме Любов об'єднує в собі все, про що говорив автор із дітьми. Любов – це Бог. Любов – це Краса. І саме Любов стала однією з найважливіших причин необхідності говорити про Смерть, адже болісною її роблять саме втрата того, кого любимо і любов до життя.
І ще раз хочемо нагадати, що українське видання серії Ейтана Борітцера «Що таке?» унікальне тим, що це книга-білінгва. Отже, саме версія чернівецького Дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» додала ще один напрямок індивідуації маленької особистості – засвоєння іноземної мови.